Vývoj software na mieru

So softwarom je to ako s oblečením. Môžete si vybrať z bežnej konfekcie, ktorá vám nikdy dokonale nesadne alebo šitie na mieru, presne podľa vašej veľkosti a potrieb. U nás vyvíjame informačné systémy na mieru firmám, ktoré nechcú robiť kompromisy a ktorých potreby už prerástli potreby bežne dostupných systémov.

Na trhu existuje celá rada predpripravených štandardizovaných riešení. Aplikácia takýchto systémov ale nemusí priniesť požadovaný efekt, pretože nezodpovedajú reálnym potrebám firmy. Pre takéto prípady sme tu my.

Starostlivo zanalyzujeme vaše požiadavky a pripravíme vám informačný systém, ktorý bude plne napĺňať vaše očakávania a prinesie vám požadovaný efekt.

Poskytujeme ucelené služby

 • Odborné konzultácie
 • Zber a analýza požiadaviek
 • Architektúra a návrh riešení
 • Projektové riadenie
 • Vývoj softwaru
 • Implementácia a integrácia riešení
 • Hosting a prevádzka podľa servisnej zmluvy
 • Školenie a podpora

Naše kompetencie

 • Webové
  portály

  Inteligentné webové stránky, ktoré užívateľom zjednodušia prístup k údajom uloženým v rôznych informačných systémoch.

 • Informačné
  systémy

  Systémy pre dobré a efektívne riadenie firmy, s ktorými nikdy nestratíte kontrolu nad Vaším podnikním.

 • Mobilné
  aplikácie

  Podnikové mobilné aplikácie zvýšia efektivitu práce Vašich obchodných zástupcov a servisných technikov.

 • Intranety a extranety

  Riešenie postavené na špičkových technológiách ako sú Liferay portál a Atlassian Confluence.

Ako pracujeme

Chcete nás osloviť s vašou zákazkou? Výborne! Prečítajte si ako budeme postupovať.

A ako celý proces vývoja softwaru u nás funguje?

Vyjednávanie

Na začiatku spolupráce vždy dochádza k vyjednávaniu o projekte, o zmluve, o cenách a harmonogramoch. Naším cieľom nie je krátkodobý zisk. S našimi zákazníkmi nadväzujeme dlhodobú obojstranne výhodnú spoluprácu založenú na dôvere a spokojnosti zákazníka s našimi riešeniami. Zákazníkom sa vždy snažíme ísť čo najviac v ústrety, ak je to v našich silách a možnostiach. Na základe výsledkov vyjednávania podpíšeme zmluvu a pustíme sa do práce.

Realizácia

Pri zbere požiadaviek na systém, ich analýze a návrhu systému sa opierame o metodiku RUP a vývoj riadime pomocou iteratívnej metodiky kombinovanej s metodikou SCRUM. Pragmaticky prispôsobujeme proces vývoja softwaru charakteru projektu a spôsobu spolupráce so zákazníkom. Naším cieľom je zákazníkovi dodať taký systém, ktorý očakáva. V perfektnej kvalite a v dopredu dohodnutom termíne.

Prevádzka a rozvoj aplikácií

Aplikáciou hotového riešenia do produkčného prostredia naša práca nekončí. Preto, aby bol projekt úspešný, musia sa dostaviť jeho prínosy. Nestačí iba to, že je systém správne naprogramovaný a aplikovaný, ale súčasne musí byť zaistená jeho dostupnosť v dobe, kedy ho užívatelia používajú, musí byť postarané o jeho správu a rozvoj a o aktuálnosť údajov, s ktorými systém pracuje. Spravujeme systémy našich zákazníkov a podieľame sa na ich rozvoji. Zákazníkom garantujeme kvalitu poskytovaných služieb a ručíme za ich dodržovanie.

Technologie

V MoroSystems sa zaoberáme vývojom na zákazku od samotného počiatku svojej existencie. Už na začiatku sme vsadili na platformu Java EE a odporúčame ju všetkým našim zákazníkom ako platformu vhodnú pre vývoj softwaru s dlhou životnosťou a špecifickými vlastnosťami, medzi ktoré môžeme zaradiť aplikácie s vysokým výkonom, vysokou úrovňou zabezpečenia údajov, aplikácie integrované na ďalší firemný software, aplikácie pracujúce s veľkým množstvom údajov, atď.

Ak má byť software úspešný, musí sa s ním užívateľom dobre pracovať. Komunikačným rozhraním medzi užívateľom a systémom je užívateľské rozhranie, ktoré musí byť prehľadné, rýchle a intuitívne. Užívateľské rozhrania staviame na najmodernejších technológiách, ktoré fungujú na štandardnom počítači a mobilných zariadeniach.

Pri výbere technológií pre realizáciu našich projektov sa nedržíme ideologických dogmat a slepo netrváme na využitie platformy Java EE v prípadoch, v ktorých to nie je pre zákazníka a projekt najvhodnejšie riešenie. Vždy sme schopní a ochotní zákazníkovi odporučiť to správne riešenie.

Nikdy nezačíname na zelenej lúke. Máme pripravené komponenty, ktoré znižujú rozsah a pracnosť projektu a sú ihneď k použitiu. V MoroSystems veríme, že nie je nutné opakovane vynaliezať koleso. Preto sme si predpripravili komponenty a nástroje, ktoré riešia funkcionalitu, ktorá sa v projektoch opakuje, čím dokážeme znížiť ich rozsah a pracnosť.

Máme pripravenú štartovaciu aplikáciu s predpripravenou správou užívateľom, dashboardy, systémovými funkciami ako je podpora mailovania, logovania, auditu, vytlačenia do PDF či lokalizácia do ďalších jazykov. V kombinácií s pripravenými komponentami a nástrojmi, ktoré nám poskytuje platforma Java, ako je Liferay portál či komponentový framework Vaadin, dokážeme tvoriť rýchlo a efektívne a zákazníkom dodávať riešenie v blízkych termínoch.

Prečo si nás vybrať

 • Pracujeme na sebe. Nič nás nezastaví.
 • Držíme slovo. Vždy a za každú cenu.
 • Hráme ako tím. Jeden za všetkých a všetci za jedného.
 • Zmeny sú príležitosťou, nie prekážky.
 • Dôvera a lojalita je základ pevného vzťahu.
 • Vytvárame prostredie založené na ľuďoch.

Přihlašte se k odběru novinek

A neunikne vám žádná novinka ze světa MoroSystems