Vývoj v JavaScriptu

Sme špecialisti na HTML5, CSS3, jQuery, DOJO, Ext JS, ďalšie utility, komponenty a nástroje, pomocou ktorých vytvárame jednostránkové webové aplikácie, mobilné aplikácie bežiace na každom zariadení či jednotlivé komponenty, widgety a pluginy na mieru.

jquery

jQuery

Klasika medzi JavaScriptovými frameworky. Obsahuje všetko potrebné pre pohodlný a prehľadný vývoj v JavaScriptu. Rozšírenie jQuery UI obsahuje komponenty pre vývoj jednoduchého až stredne zložitého užívateľského rozhrania.

jquery

DOJO

JavaScriptový framework obsahujúci všetky potrebné komponenty pre tvorbu akéhokoľvek užívateľského rozhrania. Komponenty sa dajú ľahko prispôsobiť konkrétnym požiadavkám. Vhodné pre zložitejšie užívateľské rozhranie.

jquery

Ext JS

Podobne ako DOJO je aj Ext JS JavaScriptový framework vhodný pre tvorbu zložitejších užívateľských rozhraní. Ext JS obsahuje desiatky predpripravených komponentov vhodných k okamžitému použitiu.

Multiplatformová mobilná aplikácia

Viac o moderných mobilných aplikáciách naprogramovaných v JavaScriptu sa môžete dočítať na stránke venovanej mobilným aplikáciám.

Prečo si nás vybrať

  • Pracujeme na sebe. Nič nás nezastaví.
  • Držíme slovo. Vždy a za každú cenu.
  • Hráme ako tím. Jeden za všetkých a všetci za jedného.
  • Zmeny sú príležitosťou, nie prekážky.
  • Dôvera a lojalita je základ pevného vzťahu.
  • Vytvárame prostredie založené na ľuďoch.

Přihlašte se k odběru novinek

A neunikne vám žádná novinka ze světa MoroSystems