Informačné systémy

Systémy pre dobré a efektívne riadenie firmy, s ktorými nikdy nestratíte kontrolu nad vaším podnikaním.

Správne implementovaný informačný systém podporuje ciele podnikania

Správne implementovaný informačný systém podporuje a automatizuje firemné procesy a podporuje podnikateľské ciele v podobe zvýšeného predaja, menších zásob na sklade, vyššieho vyťaženia pracovníkov a strojov, atď. Zamestnanci spoločnosti s ním chcú pracovať a nedokážu si predstaviť, že by pracovali s iným systémom. Chybne implementovaný informační systém rapídne znižuje produktivitu a efektivitu práce a motiváciu zamestnancov podávať kvalitné výkony.

Informačný systém na mieru

V MoroSystems sa zaoberáme implementáciou informačných systémov na mieru. Našim zákazníkom poskytujeme ucelené riešenia. Na základe zozbieraných požiadaviek a ich analýzy dokážeme našim zákazníkom navrhnúť také riešenia, ktoré naplnia ich očakávania. Pri vývoji sú zákazníci súčasťou našich tímov a pravidelne pripomienkujú naše výstupy. Ich pripomienky do systému ihneď zapracovávame. Po dokončení dielo riadne otestujeme a nasadíme do produkčného prostredia. Po zaškolení užívateľov do systému naša práca nekončí. Informačné systémy prevádzkujeme a rozvíjame podľa požiadaviek našich zákazníkov.

Uvedomujeme si, že naše systémy sú pre zákazníkov kľúčové, preto ich pripravujeme podľa moderných trendov na moderných technológiách, ktoré zaistia ich dlhú životnosť a ľahkú prevádzku a rozvoj. Preto sme vybrali platformu Java EE ako technológiu vhodnú pre tvorbu informačných systémov s dlhou životnosťou.

Prečo si nás vybrať

  • Pracujeme na sebe. Nič nás nezastaví.
  • Držíme slovo. Vždy a za každú cenu.
  • Hráme ako tím. Jeden za všetkých a všetci za jedného.
  • Zmeny sú príležitosťou, nie prekážky.
  • Dôvera a lojalita je základ pevného vzťahu.
  • Vytvárame prostredie založené na ľuďoch.

Přihlašte se k odběru novinek

A neunikne vám žádná novinka ze světa MoroSystems