Tabletový rezervačný systém do reštaurácií Bookio.cz

Charakteristika zákazníka

Bookio si kladie za cieľ úplne nahradiť papierové rezervačné knihy a odstrániť nutnosť telefonických rezervácií miest, ktoré hostí toľko obťažujú. O e-mailových rezerváciách, ktoré potom hodiny, dni alebo tiež celú večnosť čakajú na potvrdenie, ani netreba hovoriť.

Bookio umožňuje nahradiť papierové rezervačné knihy. Namiesto nich funguje tablet s dopredu nahraným systémom a do neho sa jednoducho zapisujú všetky rezervácie, či už prišli telefonátom, e-mailom alebo práve cez Bookio.

bookio.cz

Zadanie a cieľ projektu

Našou úlohou bolo zrealizovať na platforme nezávislý tabletový rezervačný systém, ktorý budú reštauratéri využívať ako elektronickú verziu rezervačnej knihy. Tabletový rezervačný systém bude komunikovať so serverovou aplikáciou, ktorá užívateľom bude poskytovať možnosť rezervovať si miesto v reštauráciách podľa ich preferencií a súčasne ju bude možné integrovať do webových stránok reštaurácií a partnerských organizácií.

V súčasnej dobe tabletový rezervačný systém odbaví 50.000 rezervácií za mesiac.

Realizácia projektu

Na základe analýzy požiadaviek sme pre zákazníka pripravili návrh architektúry systému. Na základe požiadaviek sme sa rozhodli tabletovú aplikáciu pripraviť v HTML5, CSS3, JavaScript/jQuery/jQuery Mobile tak, aby ju bolo možné spustiť vo webovom prehliadači. Aplikácia nie je závislá na zvolenej mobilnej platforme.

Tabletová aplikácia komunikuje so serverom pomocou RESTových služieb, kam ukladá a odkiaľ čerpá údaje. Aplikácia má podporu offline režimu. Po pripojení na internet sa údaje automaticky synchronizujú so serverom.

Serverová aplikácia je postavená na HTML5, CSS3, jQuery, aplikačnom rámci Spring, Hibernate a údaje sa ukladajú do PostgreSQL. Databáza obsahuje celú radu uložených procedúr pre výpočet dostupných stolov v reštauráciách podľa nadstavenia systému a obsadenosti stolov.

Kľúčové vlastnosti systému

  • Prehľadné užívateľské rozhranie
  • Na platforme nezávislá tabletová aplikácia s offline režimom
  • Ľahká integrácia do webových stránok reštaurácií a partnerských organizácií

 

Staňte sa naším klientom
Kontakt
Začnite pre nás pracovať
Kariéra

Prečo si nás vybrať

  • Pracujeme na sebe. Nič nás nezastaví.
  • Držíme slovo. Vždy a za každú cenu.
  • Hráme ako tím. Jeden za všetkých a všetci za jedného.
  • Zmeny sú príležitosťou, nie prekážky.
  • Dôvera a lojalita je základ pevného vzťahu.
  • Vytvárame prostredie založené na ľuďoch.

Přihlašte se k odběru novinek

A neunikne vám žádná novinka ze světa MoroSystems