Portál internetovej cestovnej agentúry NaCesty.cz

Portál internetovej cestovnej agentúry NaCesty.cz.

Charakteristika zákazníka

Projekt NaCesty.cz je portál jednej z najväčších internetových cestovných agentúr v Českej republike. Obsahuje viac ako 50 miliónov ponúk nemeckých cestovných kancelárií. Mesačne ju navštívi až 150 tisíc ľudí, denne si tu zájazd objedná okolo tridsať klientov.

Cieľ projektu a jeho prínosy

Na základe zákazníkom dodanej špecifikácie a grafických návrhov pripraviť internetovú aplikáciu pre cestovnú agentúru NaCesty.cz, s.r.o.

Realizácia projektu

Našou úlohou bolo na základe zákazníkom dodanej špecifikácie a grafických návrhov zrealizovať rýchlu, stabilnú a rozšíriteľnú aplikáciu, ktorá bude plne vyhovovať novým požiadavkám koncového zákazníka aj samotným užívateľom aplikácie.

Aplikácia sa skladá z niekoľkých modulov. Medzi najväčšie moduly patrí modul redakčného systému, modul pre správu objednávok, modul pre komunikáciu s externým CRM systémom pomocou webových služieb, modul pre komunikáciu s externými databankami zájazdov a modul pre vytlačenie. Rozsiahle sú aj komunitné funkcie.

Užívatelia môžu hodnotiť nielen hotely pomocou podrobného dotazníku, ale aj jednotlivé stránky. Užívatelia môžu diskutovať o hoteloch a článkoch a pridávať k nim fotografie. Agentúra môže pre užívateľa pripraviť ankety a dotazníky. V aplikácií nemôže chýbať populárny funkcionalita v podobe strážiaceho psa a obľúbených položiek.

Čo na spoluprácu hovorí náš zákazník?

„Spolupráca zo strany MoroSystems na vývoji našich aplikácií bola precízna, rýchlo a kvalitne odvedená. Vyzdvihol by som tiež operatívnu komunikáciu a kreatívny prístup k zadaniu. Mohli sme sa vždy spoľahnúť, že MoroSystems odvedie prácu spoľahlivo a ak bude treba, navrhne vhodné riešenie.“

Vít Zatloukal

projektový manažér, oXy Online, s r.o.

Technické detaily

Aplikácia pozostáva z robustnej architektúry postavenej na aplikačnom rámci Spring a technológií Hibernate.

Užívateľské rozhranie je riešené pomocou JSP stránok generujúcich HTML kód oživený pomocou Javascriptu a ajaxových volaní v podobe jQuery a technológie Direct Web Remoting.

Údaje sú uchovávané v modernej a rýchlej databáze PostgreSQL.

Rýchlosť odozvy aplikácie je vyladená pomocou perfektného nadstavenia databázy a cachovacieho mechanizmu Hibernate.

Staňte sa naším klientom
Kontakt
Začnite pre nás pracovať
Kariéra

Prečo si nás vybrať

  • Pracujeme na sebe. Nič nás nezastaví.
  • Držíme slovo. Vždy a za každú cenu.
  • Hráme ako tím. Jeden za všetkých a všetci za jedného.
  • Zmeny sú príležitosťou, nie prekážky.
  • Dôvera a lojalita je základ pevného vzťahu.
  • Vytvárame prostredie založené na ľuďoch.

Přihlašte se k odběru novinek

A neunikne vám žádná novinka ze světa MoroSystems