Podmienky použitia

Používaním internetových stránok http://morosystems.sk súhlasíte s nasledujúcimi podmienkami

Všetky materiály umiestené na webových stránkach http://morosystems.sk sú chránené autorským právom spoločnosti MoroSystems, s.r.o. Materiály umiestené na webových stránkach http://morosystems.sk môžete využívať iba s výhradným písomným súhlasom spoločnosti MoroSystems, s.r.o. za predpokladu, že budú splnené všetky ďalšie náležitosti ochrany autorských a vlastníckych práv pôvodných materiálov.

MoroSystems, s.r.o. dbá na aktuálnosť a presnosť informácií zobrazených na internetových stránkach http://morosystems.sk, aj napriek tomu však spoločnosť MoroSystems, s.r.o. nezaručuje, že všetky údaje sú aktuálne a presné. Spoločnosť MoroSystems, s.r.o. nenesie žiadnu zodpovednosť za prípadné nepresnosti alebo zabudnutie v údajoch a informáciách uvedených na stránkach http://morosystems.sk.

MoroSystems, s.r.o. nenesie žiadnu zodpovednosť za vaše využívanie údajov získaných na stránkach http://morosystems.sk. Informácie uvedené na stránkach http://morosystems.sk sú vám poskytované bez akejkoľvek záruky za správnosť, aktuálnosť a presnosť.

MoroSystems, s.r.o. nenesie žiadnu zodpovednosť za údaje odkazované z internetových stránok http://morosystems.sk, za ich obsah ani za ich použitie.

Všetky informácie, ktoré prenesiete prostredníctvom internetovej stránky http://morosystems.sk nie sú považované za dôverné a môžu byť spoločnosťou MoroSystems, s.r.o. použité pre komerčné aj nekomerčné účely. Výnimkou 5 z tohto ustanovenia sú iba osobné údaje v zmysle zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů.

Názvy produktov, technológií a spoločnosti uvedených na internetových stránkach http://morosystems.sk môžu byť ochrannými známkami alebo obchodnými značkami príslušných vlastníkov.

Java a JEE sú ochrannými známkami Sun Microsystems, Inc.

Prečo si nás vybrať

  • Pracujeme na sebe. Nič nás nezastaví.
  • Držíme slovo. Vždy a za každú cenu.
  • Hráme ako tím. Jeden za všetkých a všetci za jedného.
  • Zmeny sú príležitosťou, nie prekážky.
  • Dôvera a lojalita je základ pevného vzťahu.
  • Vytvárame prostredie založené na ľuďoch.

Kariéra Hľadáme talentovaných kolegov na pozície Java EE programátorov, analytikov a tím lídrov. Pridajte sa k nám

Přihlašte se k odběru novinek

A neunikne vám žádná novinka ze světa MoroSystems