Profil spoločnosti

Vyvíjame software a robíme to dobre. Písanie nudných textov o našich prednostiach a komplexných službách nám naopak vôbec nejde. Preto vám radšej povieme, ako pracujeme, čomu veríme a čo od nás môžete čakať.

Ako pracujeme

Robíme len to, čomu výborne rozumieme. Nechceme byť a ani nie sme experti na všetko. Zameriavame sa iba na vybrané technológie a postupy, ktoré dokonale ovládame. Vzdelávame sa, sledujeme novinky, a učíme sa zo svojich chýb, ktoré neopakujeme, pretože všetky znalosti zdieľame v znalostnej báze.

Čomu veríme

Veríme, že sa špičkové technológie, veda aj ľudia, ktorí ju vytvárajú, najlepšie rozvíjajú v prostredí podnecujúcom spoluprácu a otvorenú diskusiu. Práve také prostredie preto vytvárame u nás vo firme. Rozvoj potenciálu jednotlivca tak ide ruka v ruke s rozvojom celku aj technológií.

Akí sme

Priznávame sa, sme elity. Priemerný, to pre nás znamená nie dosť dobrý. Vstupenkou do nášho tímu však nie je len inteligencia, talent a vedomosti. Byť jedným z nás znamená byť skvelým odborníkom v oblasti informačných technológií, byť pracovitý, svedomitý a byť schopný prijať zodpovednosť nie len za svoju prácu, ale aj za prácu celého tímu.

Naše hodnoty

Pracujeme na sebe. Nič nás nezastaví.
Máme talent, nasadenie, vytrvalosť a vôľu. Dokážeme úspešne dokončiť každý projekt. Neustále na sebe pracujeme, naším vzorom je Rocky Balboa. Nevzdáme sa. Nikdy.

Držíme slovo. Vždy a za každú cenu.
Čo sľúbime, to splníme. Naše slovo je viac ako zmluva. Nikdy sa neuspokojíme s polovičnou kvalitou a nedokončenou prácou.

Hráme ako tím. Jeden za všetkých a všetci za jedného.
To, čo robíme je viac než práca. Je to náš život, naše poslanie. Od každého kolegu očakávame nadšenie a zápal. Spoločne zdieľame úspechy aj neúspechy, pracujeme a bavíme sa. Pre JA u nás nie je miesto. Sme tu iba MY.

Zmeny sú príležitosťou, nie prekážky.
Život je neustála a nikdy nekončiaca zmena. Pre nás to znamená nekonečne veľa príležitostí pre zlepšenie jednotlivca, našich produktov, služieb aj našej firmy a jej okolia.

Dôvera a lojalita je základ pevného vzťahu.
Dôvera nie je niečím viac. Je to základný stavebný kameň nášho vzťahu s klientmi aj kolegami a princíp, s ktorým o vzťahoch premýšľame.

Vytvárame prostredie založené na ľuďoch.
Spoluprácu staviame na ľuďoch a ich schopnostiach, nie na pravidlách a procesoch. Podporujeme tímovost a rešpektujeme individualitu. Vždy hľadáme cesty k „áno“ a dokážeme sa na všetkom dohodnúť.

Naše kompetencie

 • Vývoj softwaru na zákazku
 • Outsourcing vývoja software na platforme Java EE
 • Správa a prevádzka aplikácií
 • Integrácia firemných systémov a údajov
 • Konzultácie a poradenstvo v oblasti zaistenia kvality softwaru
 • Implementácia nástrojov JIRA a Confluence do českých organizácií a firiem

Náš príbeh

Ako to vlastne celé začalo? O tom už rozpráva Náš príbeh

Ako sme na tom v číslach

2012
38 mil. Kč
2013
68 mil. Kč
2014
82 mil. Kč
2015
112 mil. Kč
2016
134 mil. Kč
2012
42
2013
66
2014
80
2015
95
2016
104

Prečo si nás vybrať

 • Pracujeme na sebe. Nič nás nezastaví.
 • Držíme slovo. Vždy a za každú cenu.
 • Hráme ako tím. Jeden za všetkých a všetci za jedného.
 • Zmeny sú príležitosťou, nie prekážky.
 • Dôvera a lojalita je základ pevného vzťahu.
 • Vytvárame prostredie založené na ľuďoch.

Kariéra Hľadáme talentovaných kolegov na pozície Java EE programátorov, analytikov a tím lídrov. Pridajte sa k nám

Přihlašte se k odběru novinek

A neunikne vám žádná novinka ze světa MoroSystems