Náš príbeh

Príbehy ako je ten náš poznáte. Videli ste ich vo filmoch, čítali o nich v knihách. Ak vynecháme krízy, vzťahy a lásky, dá sa zhrnúť do jedného súvetia. V roku 2004 si traja spolužiaci z informatiky začali privyrábať vývojom softwaru v jazyku Java, v roku 2006 založili firmu a dnes zamestnávajú viac než 120 kolegov.

Ako sa to celé stalo?

Spoločnosť sme založili na jeseň v roku 2006 ako reakciu na zvýšený dopyt po našich službách, ktoré sme poskytovali od roku 2004 pod značkou JavaWeb.biz. V tej dobre sme ešte chodili do školy. Podarilo sa nám skĺbiť teóriu a prax. Poznatky získané zo školy a samo štúdia, ktoré bolo a stále je pre nás prirodzeným spôsobom získavania nových informácií, sme hneď aplikovali v praxi. V noci sme študovali a cez deň pracovali tak, aby sme dokázali naplniť záväzky, ktoré sme dali našim zákazníkom. V tej dobe sa formujú naše hodnoty, na ktorých je spoločnosť postavená.

Už na začiatku sme si povedali, že robiť webstránky nebude to pravé. Bavili nás informačné systémy s pokročilou logikou a perfektne vyladeným používateľským rozhraním, preto sme stavili na platformu Java EE, ktorá bola z nášho pohľadu tou najvhodnejšou pre tvorbu podnikových informačných systémov, webových aplikácií a portálov. Nikdy sme sa nebáli experimentovať a skúšať cutting – edge technológie. Tie vybrané sme si perfektne osvojili a využívali v našich projektoch. Riešenia, ktoré sme vytvárali a vytvárame sú majstrovské diela postavené na najlepších technológiách na trhu.

Postupom rokov sme rástli a získavali skúsenosti. Vždy, keď sme našim zákazníkom či kolegom niečo sľúbili, robili sme možné aj nemožné aby sme to splnili. Mali sme šťastie na zákazníkov, kolegov, projekty a nerobili sme veľa chýb. Pokiaľ sme nejakú urobili, robili sme maximum pre to, aby sme všetko vyriešili k spokojnosti zákazníka a v budúcnosti neopakovali rovnakú chybu. Vzťahy so zákazníkmi a kolegami sme vždy budovali na základe dôvery a lojality. Pracovali sme na tom, aby sme našim zákazníkom boli partnermi, aby sme ich dokázali vypočuť a vždy navrhnúť to najlepšie riešenie. Nikdy sme nedodali službu, o ktorej by sme si mysleli, že nie je pre nášho zákazníka najvhodnejšia.

Dnes je nás viac ako 120. Máme perfektné znalosti, skúsenosti a preukázateľnú históriu, na ktorú môžeme byť hrdí. Náš prístup sa nezmenil. Stále pracujeme s nasadením a entuziazmom a plníme to, čo zákazníkom sľúbime. Dnes to už nerobíme sami, ale máme okolo seba partiu špičkových a talentovaných kolegov, ktorí veria v to, čo robia. Veria, že to, čo robia a akým spôsobom to robia, má zmysel a pridanú hodnotu nie len pre nás, pre zákazníka, ale aj pre nich samých. Realizujú sa. A to je z nášho pohľadu to najlepšie, čo im môžeme ponúknuť.

Tom a Standa

Klíčové milníky v historii společnosti

 Tomáš, Standa a Peťa začínajú podnikať pod značkou JavaWeb.biz

2004

Tomáš, Standa a Peťa začínajú podnikať pod značkou JavaWeb.biz

Založili sme MoroSystems, čierneho koňa vývoja software

2006

Založili sme MoroSystems, čierneho koňa vývoja software.

Zmenili sme vizuálny štýl a tvár firmy

2009

Zmenili sme vizuálnu tvár firmy.

 Stali sme sa Atlassian Expertmi.

2010

Stali sme sa Atlassian Expertmi.

Foto: Wiki by Boris7 - Public Domain

2011

Otvárame vývojové centrum v Hradci Králové.

2012

Otvárame kanceláriu v Prahe a expandujeme na Slovensko.

250x209

2014

Pracujeme na projektoch z celého sveta. Navštívili sme klientov v USA, Európe, Ázii a Austrálii.

Po piatich rokoch meníme tvár firmy

2014

Po piatich rokoch meníme tvár firmy.

MoroSystems

2014

Náš kamarát a kolega Peter Matulík z osobných dôvodov opúšťa firmu.

MoroSystems

2016

Tento rok sa presťahujeme do nových priestorov v Brne, Prahe i Bratislave.

MoroSystems

2016

8.11.2016 oslávime 10 rokov od založenia našej firmy. Bude to pecka!

MoroSystems

2017

Od júla 2017 sme Atlassian GOLD Solution Partneri.

Prečo si nás vybrať

  • Pracujeme na sebe. Nič nás nezastaví.
  • Držíme slovo. Vždy a za každú cenu.
  • Hráme ako tím. Jeden za všetkých a všetci za jedného.
  • Zmeny sú príležitosťou, nie prekážky.
  • Dôvera a lojalita je základ pevného vzťahu.
  • Vytvárame prostredie založené na ľuďoch.

Kariéra Hľadáme talentovaných kolegov na pozície Java EE programátorov, analytikov a tím lídrov. Pridajte sa k nám

Přihlašte se k odběru novinek

A neunikne vám žádná novinka ze světa MoroSystems