Medzi riadkami

Nie je to na prvý pohľad vidieť, ale aj toto sme my.

Píšeme blog na VsaďNaJavu.cz

Zaujíma vás, čo sa u nás deje? Neváhajte sledovať náš firemný blog, ktorý pre vás píšeme. Na blogu miesime odborné témy súvisiace s vývojom a technológiami platformy Java a JavaScriptu s témemai zo života firmy.

Najnovšie články

Konference GeeCon Krakow 2019

I letos vyrážíme na spoustu konferencí a akcí po celé Evropě. Odstartovali jsme to na GeeConu v Krakowě, kam jsme vyslali hradecko-brněnskou posádku. Jaké jsou jejich dojmy? Které přednášky opravdu stály za to? Která z krakowských konferencí opravdu stojí za...

27/6

2019

Konference KotlinConf 2018

Na konci roku 2018 jsme navštívili ještě jednu konferenci – KotlinConf v Amsterdamu. Co se nám kromě města líbilo, jaká témata nás zaujala a co se na konferenci probíralo? To vše a mnohé další prozradili tři naši developeři, kteří se konference zúčastnili. Proč právě...

8/1

2019

MoroSystems v příloze Ideální zaměstnavatel

Na začátku října 2018 vyšel v rámci přílohy Hospodářských novin „Ideální zaměstnavatel“ rozhovor s naším zakladatelem, Tomem Páralem. Jaká je naše firemní kultura, odkud se vzaly naše hodnoty, proč se nám společně dobře pracuje ve svobodné firmě i čím se...

28/11

2018

Zobraziť viac článkov

Mororaňajky

V niektorých firmách sa chodí povinne na raňajky so šéfom. To odmietame. My raňajkujeme a pri tom sa vzdelávame. Znalosti, ktoré nadobúdame na projektoch, na školeniach alebo pretože nás to jednoducho baví zdieľame prostredníctvom krátkych prednášok. Účasť nie je povinná a prednášať môže ktokoľvek, kto má chuť. Témy sú rôzne a veľmi záleží na aktuálne riešenej problematike. Výsledok je vždy rovnaký. Dobrá káva, chutné raňajky a v hlave mnoho nových informácií.
Káva
DSC_0658a

Knowledge Leads

Naše projekty staviame na špičkových technológiách platformy Java a JavaScriptu. Sledujeme aktuálne trendy a vybrané technológie uvádzame do praxe. Aby sme navzájom zdieľali znalosti a najlepšie metódy, funguje u nás tím špecialistov. Jeho úlohou je tiež prinášať do praxe nové technológie, nástroje a pracovné postupy v oblasti vývoja, testovania, analýzy a návrhu riešení či metodiky vývoja.

Zamilovali sme sa do kávy

Chuť s plným telom, príjemná, jemná pritom pikantná s nádychom sladkej praženej čokolády. Tak aj v takomto duchu sa občas nesú konverzácie pri kávovare. Pre naše potešenie a zábavu skúšame rôzne kávy, ktoré sú zaujímavé svojou chuťou, pôvodom alebo spracovaním. Za tie roky sú medzi nami už odborníci na slovo vzatí, ktorí sa ku svojej odbornosti doslova prepili.
kapučíno

Morosystémácké tímovanie

Aj keď sme každý iný, klape nám to dohromady skvelo. Máme medzi sebou vášnivých hráčov pokru, cestovateľov, potápačov, futbalistov, bežcov, cyklistov, hudobníkov, maliarov alebo gurmánov. Jednoznačne však pre nás platí to, že radi trávime čas spoločne. Úplne úprimne vedú akcie, kde sa je a pije, niečo hrá alebo športuje. Každý rok pred seba staviame zaujímavé výzvy. Vlani sa dvadsať z nás prihlásilo na Spartan Race Super v Kútoch. Čakalo nás 13 kilometrov behu po kopcoch a 30 ťažkých prekážok. A to bola poriadna výzva. Ale zvládli sme to! A čo tento rok? Turnaj v malom futbale, volejbalový turnaj, beh pre Svetlušku či Hradecký polmaratónu. Tešíme sa.

Ako sme spoločne oslávili 10. narodeniny MoroSystems? Na hrade MoroŠtejn!

MOROsys_586
DSC7737
MOROsys_130
MOROsys_232
MOROsys_504
MOROsys_551
morosystems_0015
MOROsys_606

Chcete vedieť čo sa u nás aktuálne deje?

Sledujte nás a zostaňte v obraze!

Prečo si nás vybrať

  • Pracujeme na sebe. Nič nás nezastaví.
  • Držíme slovo. Vždy a za každú cenu.
  • Hráme ako tím. Jeden za všetkých a všetci za jedného.
  • Zmeny sú príležitosťou, nie prekážky.
  • Dôvera a lojalita je základ pevného vzťahu.
  • Vytvárame prostredie založené na ľuďoch.

Kariéra Hľadáme talentovaných kolegov na pozície Java EE programátorov, analytikov a tím lídrov. Pridajte sa k nám

Přihlašte se k odběru novinek

A neunikne vám žádná novinka ze světa MoroSystems