Kariéra

Hľadáme talentovaných, vzdelaných a spoľahlivých absolventov i skúsených odborníkov. Očakávam to najlepšie a ponúkame to najlepšie.

Náš prístup

Sme presvedčení o tom, že technológie, umenie a veda vznikajú najlepšie v spolupracujúcom prostredí. Ľudia sa rodia s odlišným nadaním, rôznou inteligenciou a schopnosťami, ale len v nesebeckých spoločenstvách dokážu tieto svoje talenty rozvinúť k dokonalosti. Preto spájame najschopnejších a najtalentovanejších jednotlivcov v oblasti informačných technológií do tímu. Pracujeme na rozvoji ich znalostí a potenciálu, čo nám umožňuje navrhovať a realizovať inovatívne softwarové riešenia.

Čo ti môžeme ponúknuť

Skvelé projekty, na ktorých záleží

V MoroSystems pracujeme pre českých zákazníkov aj medzinárodné značky. Naše portfólio projektov obsahuje platobné systémy, pomocou ktorých zákazníci po celom svete platia na benzínových staniciach alebo nástroj na riadenie marketingového procesu v eBay. Špecializujeme sa na vývoj v Java. Pracujeme na zákazku. Každý náš projekt je iný. Každý je niečím zaujímavý. Vždy sa snažíme o maximálnu spokojnosť našich zákazníkov s našou prácou aj výsledkami.

Za rok z testera team leadrom, za dva vedúcim oddelenia

V MoroSystems od začiatku staviame na prácu s vlastnými odchovancami. Starostlivo si vyberáme talentovaných študentov a absolventov, ktorých zapájame do tímu spolu so seniorskými kolegami, aby sa štúdiom aj praxou za čo najkratší čas stali čo najlepšími. MoroAkademie, ako jej hovoríme, má u nás dlhú tradíciu. U nás je možné, že nastúpiš na testerskú pozíciu, za rok získaš svoj tím a za dva roky sa staneš vedúcim oddelenia. Je len na tebe, ako sa svojej úlohy zhostíš. Prvých desať MoroSystemákov dnes pracuje vo firme na vedúcich pozíciách ako vedúci oddelenia, senior programátori a architekti.

Prostredie podporujúce vzdelanie

Sledujeme nové trendy a vybrané technológie a postupy aplikujeme v praxi. Zúčastňujeme sa českých aj zahraničných konferencií a z času na čas absolvujeme školenie na mieru od špičiek v odbore. Tento rok ovládneme GIT JavaScript. Medzi našich zákazníkov patria zahraničné firmy. Preto trénujeme angličtinu. Naši lektori sú rodení hovorcovia a učíme sa priamo vo firme v skupinke maximálne dvoch ľudí. Vypláca sa to. Ročne uskutočníme okolo 80 zahraničných služobných ciest a na dovolenke sa nestratíme. Svoje skúsenosti a znalosti zdieľame v našej rozsiahlej znalostnej báze a pomocou workshopov, ktorým hovoríme MoroRaňajky. Navzájom sa obohacujeme. A nemusia to byť len pracovné príležitosti. Vítame, keď môžeme raňajkovať nad fotkami z dovolenky alebo informáciami z pracovnej cesty.

Vychytaný vývojový proces a nástroje

Najšpičkovejšie vývojové tímy idú na Agile, využívajú GIT a usilujú sa o Continuous Delivery. My patríme medzi nich. Máme vychytaný vývojový proces založený na spolupráci so zákazníkom. Tam, kde to ide, ideme Agile. Pri práci nám pomáha dokonale vyladené vývojové prostredie od Atlassianu, Confluence pre spoluprácu so zákazníkom a v tíme, JIRA pre riadenie projektov a rozdelenie úloh. Vývoj máme riadený GITom a GIT FLOW. Kontinuálnu integráciu postavenú na Bamboo. Vieme na tlačítko v JIRA vydať a nasadiť vybranú verziu software pre potreby QA, UAT či produkcie. Usilujeme sa o tom, aby sme všetky naše aplikácie dokázali automaticky testovať a releasovať niekoľkokrát denne. Za zmienku rozhodne stojí aj to, že si každý vývojár môže vybrať, či chce MacBook či Dell, Windows či Linux, Eclipse IDE, IntelliJ IDEA či iné vývojové prostredie.

Skvelú partiu ľudí so spoločnými záujmami

Sme MoroSystemáci. Máme spoločné záujmy. Jazdíme spolu na bicykli a beháme. Raz za čas skočíme na burger. Laser Game alebo do kina. Milujeme kvalitnú kávu a čaj. Ročne uskutočníme zhruba dve desiatky spoločných akcií. Tento rok sme absolvovali Spartan Race. Na jeseň nás čaká oslava 10 výročia našej firmy. Bežali sme pre svetlušku a pobežíme hradecký polmaratón. Bude to sranda. Tešíme sa.
team
IMG_5297
IMG_20150423_205645
P1000732

Otvorené pozície

Kde pracujeme

Naše kancelárie nájdete v Českej republike v Brne, Prahe a v Hradci Kráľovom a v hlavnom meste Slovenska – v Bratislave. Všade tam vyvíjame software pre klientov z celého sveta.

Praha

Thámova 166/18

Brno

Smetanova 1022/19

Hradec Králové

Průmyslová 1200/4A

Bratislava

Hraničná 18

Přihlašte se k odběru novinek

A neunikne vám žádná novinka ze světa MoroSystems