Medzi riadkami

Nie je to na prvý pohľad vidieť, ale aj toto sme my.

Píšeme blog na VsaďNaJavu.cz

Zaujíma vás, čo sa u nás deje? Neváhajte sledovať náš firemný blog, ktorý pre vás píšeme. Na blogu miesime odborné témy súvisiace s vývojom a technológiami platformy Java a JavaScriptu s témemai zo života firmy.

Najnovšie články

Lidé, přátelské prostředí a důvěra, základní kameny MoroSystems

Myšlenky štěstí v práci jsou nám velmi blízké, proto podporujeme konferenci Happiness@Work. Letos jsme na ní dostali příležitost sami vystoupit. Naše téma bylo o přátelství, důvěře a dalších základních kamenech, na kterých naši firmu budujeme. Proč právě tohle téma? Protože...

9/1

2018

Martina, Business Analyst v MoroSystems

Martina u nás pracuje na pozici Business Analyst. Pochází z Hradce Králové, ale studia ji přivedla do Prahy, kde vystudovala informatiku na VŠE a nová média na UK. Během studia pracovala v různých IT firmách, aby získala praxi. Rok dokonce strávila v zahraničí...

20/12

2017

Probuď sílu Javy II – výsledky úkolů

Probuď sílu Javy je za námi a hvězdné ceny jsou rozdány. Známe i všechny MoonWalkery, TexasWalkery a JavaWalkery. Vás teď ale zajímá, jaké byly správné odpovědi našich úkolů. Nadešel ten správný čas odpovědi zveřejnit. Tak jak jste na tom byli...

19/12

2017

Zobraziť viac článkov

Mororaňajky

V niektorých firmách sa chodí povinne na raňajky so šéfom. To odmietame. My raňajkujeme a pri tom sa vzdelávame. Znalosti, ktoré nadobúdame na projektoch, na školeniach alebo pretože nás to jednoducho baví zdieľame prostredníctvom krátkych prednášok. Účasť nie je povinná a prednášať môže ktokoľvek, kto má chuť. Témy sú rôzne a veľmi záleží na aktuálne riešenej problematike. Výsledok je vždy rovnaký. Dobrá káva, chutné raňajky a v hlave mnoho nových informácií.
Káva
DSC_0658a

Knowledge Leads

Naše projekty staviame na špičkových technológiách platformy Java a JavaScriptu. Sledujeme aktuálne trendy a vybrané technológie uvádzame do praxe. Aby sme navzájom zdieľali znalosti a najlepšie metódy, funguje u nás tím špecialistov. Jeho úlohou je tiež prinášať do praxe nové technológie, nástroje a pracovné postupy v oblasti vývoja, testovania, analýzy a návrhu riešení či metodiky vývoja.

Zamilovali sme sa do kávy

Chuť s plným telom, príjemná, jemná pritom pikantná s nádychom sladkej praženej čokolády. Tak aj v takomto duchu sa občas nesú konverzácie pri kávovare. Pre naše potešenie a zábavu skúšame rôzne kávy, ktoré sú zaujímavé svojou chuťou, pôvodom alebo spracovaním. Za tie roky sú medzi nami už odborníci na slovo vzatí, ktorí sa ku svojej odbornosti doslova prepili.
kapučíno

Morosystémácké tímovanie

Aj keď sme každý iný, klape nám to dohromady skvelo. Máme medzi sebou vášnivých hráčov pokru, cestovateľov, potápačov, futbalistov, bežcov, cyklistov, hudobníkov, maliarov alebo gurmánov. Jednoznačne však pre nás platí to, že radi trávime čas spoločne. Úplne úprimne vedú akcie, kde sa je a pije, niečo hrá alebo športuje. Každý rok pred seba staviame zaujímavé výzvy. Vlani sa dvadsať z nás prihlásilo na Spartan Race Super v Kútoch. Čakalo nás 13 kilometrov behu po kopcoch a 30 ťažkých prekážok. A to bola poriadna výzva. Ale zvládli sme to! A čo tento rok? Turnaj v malom futbale, volejbalový turnaj, beh pre Svetlušku či Hradecký polmaratónu. Tešíme sa.

Ako sme spoločne oslávili 10. narodeniny MoroSystems? Na hrade MoroŠtejn!

MOROsys_586
DSC7737
MOROsys_130
MOROsys_232
MOROsys_504
MOROsys_551
morosystems_0015
MOROsys_606

Chcete vedieť čo sa u nás aktuálne deje?

Sledujte nás a zostaňte v obraze!

Prečo si nás vybrať

  • Pracujeme na sebe. Nič nás nezastaví.
  • Držíme slovo. Vždy a za každú cenu.
  • Hráme ako tím. Jeden za všetkých a všetci za jedného.
  • Zmeny sú príležitosťou, nie prekážky.
  • Dôvera a lojalita je základ pevného vzťahu.
  • Vytvárame prostredie založené na ľuďoch.

Kariéra Hľadáme talentovaných kolegov na pozície Java EE programátorov, analytikov a tím lídrov. Pridajte sa k nám

Přihlašte se k odběru novinek

A neunikne vám žádná novinka ze světa MoroSystems